Spolek Centrum Harmonie a Fantazie
Informace
Vážení, stránky jsou nově v provozu, neustále na nich pracujeme a plníme obsahem, v případě nejasností nás kontaktujte telefonicky.
VOLNOČASOVÉ AKTIVITY:
NAŠI PATRONI
Úvodní stránka > POBYTY > Zážitkový VÍKEND chata Arnika: 15.-17.11.2013

Zážitkový VÍKEND chata Arnika: 15.-17.11.2013

Milí přátelé Studia Fantazie,
 
opět se blíží chladné dny, pojďme si užít před Adventní čas mimo Prahu, tentokrát opět na naší staré dobré Arnice v Krkonoších.
 
Zveme Vás na tradiční zážitkový Adventní víkend s koledami, výrobou svíček a vánočních přání, dekorací a možná i dárečků z ovčího rouna. Postavíme iglú z cukru, vyměníme si recepty na vánoční cukroví, nazdobíme perníčky, naučíme se plést ponožky. Počítáme i se spoustou písniček a zážitků i pro velké děti, slibujeme výrobou nejméně jednoho druhu nepečeného cukroví a snad i krásných zážitků pospolu s dětmi a milými lidmi. A možná přijde i Vánoční skřítek, nebo návštěva z pohádky…pro větší děti máme předvánoční noční překvápko…večerní hraní a zpívání, posezení s povídáním pro dospělé nejen na téma Vánoční tradice, zážitky a přání,...zkrátka, zastavme se a zklidněme se a zavzpomínejme na to, co bejvávalo, bejvávalo, bejvávalo dobře…
 
 
Kdy?                                           15.11. večeře – 17.11. oběd
 
Kde?                                       Chata Arnika, Jestřabí - Roudnice v Krkonoších
 
Ceny:
 
Dospělí …..................................1 600,-
Děti 2 – 10 let.............................1 000,-
Děti 10 – 16 let...........................1 500,-
Sourozenci 2 – 10 let …………1 000,-
 
V ceně je zahrnuto: ubytování na samostatném pokoji s plnou penzí (lehká snídaně, oběd, večeře), (foto ubytování na www.jestrabivkrk.cz/ubytovani), program pro aktivní rodiče a děti dopoledne cca 1,5 hod. a odpoledne cca 2 hod., večer cca 1 hod., pak volný program, výtvarný a další materiál a malé překvapení. Pokoje jsou dvou, tří, čtyř a šestilůžkové. Kapacita je min. 8 rodin, max. 15 rodin.
 
Doprava vlastní, po dohodě je možné zajistit spolujízdu,  parkoviště před chalupou, sociálka na chodbě společná, cca 50 m od objektu je obchůdek smíšené zboží. Možnost přímo na místě koupit kávu, brambůrky a jiné mňamky na večerní siesty...
 
Další info na tel: 774964154- Marie Hubková a 731 40 79 15 – Iveta Nováčková
Jak se přihlásit?
Pošlete přilášku do 5.10. 2013 mailíkem na maja.hubkova@seznam.cz, nebo tesimesedoskolky@seznam.cz, přihlášku s počtem a věkem dětí, s počtem dospělých na jednom pokoji.V případě naplnění Arniky Vám přihlášku potvrdíme nebo Vás budeme informovat o náhradním ubytování a pak ihned zašlete platbu v plné výši na č.ú. 17 06 67 369/0800, nebo hotově po tel. domluvě a to nejpozději do 15.10.2013 Teprve po zaplacení je Vaše přihláška závazná.
V případě neúčasti z důvodu nemoci vracíme 80% z ceny.
Informace
Děkujeme za vaši návštěvu a podporu.